Otin OnePlus One-puhelimellani joukon lähikuvia testatakseni ColorOS:n kameran Supermakroa. Tulokset olivat varsin hyviä.
Kamera: OnePlus One (CM12) + ColorOS Camera / Supermacro
Android Lollipop CM12S asenteminen OnePlus Oneen
Kamera: OnePlus One (CM12) + ColorOS Camera / Supermacro
![]() |
Droplets on a spruce tree |
![]() |
Box of matches |
![]() |
Flower and something attached |
![]() |
Moss growing on a roof |
![]() |
Moss growing on the roof |
![]() |
More moss growing on the roof |
![]() |
A very small frog |
![]() |
Small flower |
![]() |
Droplets on a branch |
![]() |
Droplets on a leaf |
![]() |
More droplets on a leaf |
![]() |
Wet grass |
![]() |
Wet grass with a closer focus |
![]() |
A soap bubble |
![]() |
Drief leaf |
![]() |
Dried birch bark |
Testissä OnePlus One-puhelimen Supermacro-ominaisuus ja kuvat voivat puhua puolestani: ei huono! http://bit.ly/1ghbjR2
Posted by Tämä Päivä on 27. heinäkuuta 2015
Lue myös
Testissä OnePlusAndroid Lollipop CM12S asenteminen OnePlus Oneen
Kommentit
Lähetä kommentti
Jätä kommenttisi ja mielipiteesi. Debaatti on tervetullutta ja otan mielelläni vastaan eriävät mielipiteet. Jos huomaat asiavirheitä tai huteja teksteissäni, otan mielelläni vastaan huomautuksia. Haluan tietää jos jokin sanomani on suoraan väärin, sillä mielestäni on parempi saada osoitus virheellisyydestään ja korjata asia kuin jäädä tyhmäksi.
Sensurointia en harrasta muuten kuin roskapostin ja mainosten kanssa. Täydet asiattomuudet saavat olla aika asiattomia ennen kuin ne joutuvat poistolistalle, mutta jankkaaminen ja puhdas haukkuminen saattaa herättää poistovasaran päiväuniltaan.
Niin ja hengitäthän syvään ennen kommentointia. Yritetään pitää keskustelu asiallisena, yritetään ymmärtää miten mielipide-eroja voi olla ja yritetään olla alentumatta nimittelyyn ja lapsellisuuteen.